Воскресенье
18.11.2018, 05:13
Сайт информатиков
Приветствую Вас Гость | RSS
Главная Каталог файлов Регистрация Вход
Сонник, толкование снов, сонник снов, сонник гороскоп, сонник толкование
Меню сайта

Категории каталога
OpenOffice [2]
Конспекты и др [11]

Наш опрос
Оцените мой сайт
Всего ответов: 46

Главная » Файлы » Документация » Конспекты и др

Табличний процесор Microsoft Excel для Windows
[ Скачать с сервера (586.0 Kb) ] 04.02.2008, 11:28

Часто при обробці даних виникає необхідність зображувати їх у вигляді таблиць. При проведенні розрахунків над даними, які подані в табличній формі, широко використовують спеціальні програми для роботи з елект­ронними таблицями. Іноді такі програми називають табличними процесорами.

Електронна таблиця створюється в пам'яті комп'ютера, її можна перегля­дати, змінювати, записувати на магнітний диск для зберігання, друкувати на принтері. На екрані дисплея електронна таблиця має вигляд прямокутної матриці, що складається з колонок і рядків, на схрещенні яких утворюються клітинки. Кожна колонка і рядок мають ідентифікатор, так що кожна клітинка може бути визначена однозначно. В клітинки поміщуються числа, математичні формули і тексти.

Зараз на ПК використовується багато варіантів електронних таблиць (VisiCalc, АБАК, ВАРИТАБ, Supercalc), робота з електронними таблицями під­тримується в інтегральних пакетах Lotus, Symphony.

Роботу з електронними таблицями розглянемо на прикладі табличного процесора Excel.

Табличний процесор Microsoft Excel входить в пакет Microsoft Office.

Для встановлення табличного процесора Microsoft Excel (далі просто Excel) в Windows-9х слід виконати команду Пуск/Настройка/Панель управления. Потім на панелі управління слід вибрати елемент Установка и удаление программ, поставити першу дискету або компакт-диск у накопичувач і натис­нути кнопку Установить. В процесі встановлення на екрані з'являються інструкції (варіант встановлення, змінити дискету і т.д.), які слід виконувати. Варіанти встановлення відрізняються додатковими можливостями, а отже, і програмами, які ці можливості реалізують.

Категория: Конспекты и др | Добавил: informatika | Автор: Yuriy
Просмотров: 1285 | Загрузок: 676 | Комментарии: 1 | Рейтинг: 5.0/1 |
Всего комментариев: 0
Имя *:
Email *:
Код *:
Форма входа

Поиск

Друзья сайта
Remote_NewsBlock loading...
Український софт - понад усе!
Добавить на сайт readme.ru

Статистика


Copyright MyCorp © 2018
Бесплатный конструктор сайтов - uCoz