Вторник
23.04.2024, 10:50
Сайт информатиков
Приветствую Вас Гость | RSS
Главная Каталог файлов Регистрация Вход
Сонник, толкование снов, сонник снов, сонник гороскоп, сонник толкование
Меню сайта

Категории каталога
OpenOffice [2]
Конспекты и др [11]

Наш опрос
Оцените мой сайт
Всего ответов: 46

Главная » Файлы » Документация » Конспекты и др

АПАРАТНЕ ТА ПРОГРАМНЕ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ПЕРСОНАЛЬНИХ КОМП'ЮТЕРІВ
[ Скачать с сервера (689.0 Kb) ] 04.02.2008, 11:38

Чи можна довести та обгрунтувати логічну структуру комп'ютера? Чи можна визначити, які пристрої обов'язково мають входити до комп'ютера? Так, можна, не зважаючи на те, що функції та можливості сучасних комп'ю­терів дуже широкі, а сфери їх використання практично не обмежені.

Логічну структуру комп'ютера можна обгрунтувати лише в тому випадку, коли визначимо загальні закономірності його функціонування, в основі яких лежить принцип програмного управління.

Не зупиняючись детально на цьому принципі, спробуємо взяти від нього лише те, що дозволило б нам отримати спрощену логічну схему комп'ютера.

Так, дійсно, можливості комп'ютера дуже великі. Однак, з принципової точки зору, будь-яка його робота, що зовнішньо проявляється по-різному, фактично зводиться до обробки інформації, тобто до виконання чотирьох арифметичних та деяких логічних операцій.

Щоб зробити наступний шаховий хід або зобразити на екрані якусь гео­метричну фігуру, комп'ютер і в тому, і в іншому випадку виконує масу арифметичних та логічних операцій з даними.

Дані в комп'ютері подаються двійковими кодами, тобто сукупністю нулів та одиниць. Наприклад, число 34 матиме такий вигляд: 100010.

Чому інформація подається такими кодами? Це пояснюється головним чином тим, що їх запам'ятовування та зберігання дуже легко реалізувати технічно (наприклад, намагнічену ділянку поверхні ототожнимо з одиницею, а ненамагнічену — з нулем).

Категория: Конспекты и др | Добавил: informatika | Автор: Yuriy
Просмотров: 1539 | Загрузок: 1028 | Комментарии: 1 | Рейтинг: 4.0/2 |
Всего комментариев: 0
Имя *:
Email *:
Код *:
Форма входа

Поиск

Друзья сайта
Remote_NewsBlock loading...
Український софт - понад усе!
Добавить на сайт readme.ru

Статистика


Copyright MyCorp © 2024
Бесплатный конструктор сайтов - uCoz